Kolejorz wyda grube pieniądze na kolejnego zawodnika?
Skrzydłowy Slavii Praga jest w kręgu zainteresowań poznańskiego Lecha. Mówi się o transferze, za którego Kolejorz miałby zapłacić prawie milion euro!
Jak dowiedział się "Super Express" zawodnikiem, który zasiliłby szeregi Lecha byłby Jan Sykora. Obecnie grywa w Slavii, zaś poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w FK Jablonec. Jego dotychczasowy dorobek to 34. rozegrane mecze, 9. strzelonych goli, oraz 6. asyst.
Wicemistrzowie Polski są bardzo zdeterminowani by ściągnąć do siebie tego piłkarza. Warto też dodać, że temat był rozpatrywany zimą. Teraz Lech ma zamiar wyłożyć prawie milion euro co jest jak na naszą ligę kwotą mocno wygórowaną. Najprawdopodobniej zająłby on miejsce Kamila Jóźwiaka, o którym mówi się, że tego lata opuści ekipę Dariusza Żurawia.
Źródło: Super Express
-

AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać

















Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-

AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-


AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli

















Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08



































