Kluczowy piłkarz Pogoni Szczecin wrócił do treningów
Kibice Pogoni Szczecin mają powody do optymizmu. Przed ligowym meczem z Jagiellonią Białystok do treningów z resztą drużyny wrócił lider defensywy - Benedikt Zech.
W ostatnich tygodniach zespół Pogoni Szczecin musiał radzić sobie bez kontuzjowanego Benedikta Zecha. Austriacki obrońca uszkodził mięsień dwugłowy uda podczas ligowego meczu ze Stalą Mielec (0:1). Z powodu urazu opuścił już sześć kolejek PKO BP Ekstraklasy.
W tym tygodniu lider szczecińskiej defensywy wrócił jednak do treningów i wiele wskazuje na to, że będzie do dyspozycji trenera na sobotni mecz z Jagiellonią Białystok.
Zech w trwającym sezonie zaliczył już 22 występy. 31-latek był trzecim kontuzjowanym, środkowym obrońcą Pogoni w rundzie wiosennej. Wcześniej z urazami zmagali się Mariusz Malec i Grek Konstantinos Triantafyllopoulos.
Początek meczu w Białymstoku o godzinie 17:30.
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































