Klęska Liverpoolu!

standard.co.uk

Świetny nastrój podczas świąt będą mieli kibice Watford. “The Hornets” w ostatnim spotkaniu przed Bożym Narodzeniem pokonali u siebie Liverpool aż 3:0! Tym samym przeskoczyli “The Reds” w tabeli i awansowali na siódmą lokatę. Liverpool zaś spada na dziewiątą.

Mimo wyniku mecz był ciekawy, niejednostronny i w miarę wyrównany. Jednak zadecydowała lepsza skuteczność, a tą popisali się gospodarze.  Przez część spotkania nawet Liverpool miał wyraźną przewagę, ale szybkie ataki i cudowny dzień Oidona Ighalo zniweczyły wszystkie starania drużyny Juergena Kloppa. Nieszczęście drużyny z miasta Beatles’ów zaczęło się już w trzeciej minucie, wtedy bowiem piłkę do siatki posłał Nathan Ake. Dwanaście minut później podwyższył Ighalo. Ten sam piłkarz ustalił wynik na pięć minut przed końcem spotkania, strzelając swojego gola numer 12 w tym sezonie.

Watford 3:0 (2:0) FC Liverpool