Kim jest Andrea Pinamonti? Komu odmówił?!

inter.it

Kariera Andrei Pinamontiego przebiega w bardzo szybkim tempie!

Ten cudowny 17-latek niedawno zadebiutował w pierwszej drużynie Interu w meczu Ligi Europy przeciwko Sparcie Praga (2:1). Pomimo tego, że nie strzelił bramki i zagrał 80 minut, to zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Z pewnością rozbudził apetyty wszystkich kibiców Nerrazurrich. Ten sezon w wykonaniu młodziutkiego napastnika jest wręcz kapitalny. Na co dzień Pinamonti gra w barwach drużyny Primavery, dla której strzelił trzynaście bramek w dwunastu spotkaniach.

Andrea podpisze profesjonalny kontrakt z Interem 19 maja przyszłego roku, kiedy to będzie już pełnoletni. Il Corriere Dello Sport podało informację, że Pinamontim interesowały się takie kluby, jak Arsenal, Liverpool czy Manchester City. Ostatecznie żaden z nich nie był konkretny w negocjacjach i do przenosin do Anglii nie doszło.

Kiedy w 2013 roku Andrea Pinamonti przechodził do Interu, dostał ofertę od Milanu, ale sam zawodnik nie był zainteresowany grą dla Rossonerich. Jakby tego było mało, ostatnimi czasy o piłkarza zabiegał za wszelką cenę trener Chelsea, Antonio Conte. Zarząd klubu ze Stamford Bridge nie był jednak tego samego zdania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *