Kibice Legii ukarani przez Komisję do Walki z Przemocą

W dniu wczorajszym miało miejsce zebranie Państwowej Komisji do Walki z Przemocą, Rasizmem, Ksenofobią i Nietolerancją w Sporcie. Podczas obrad poruszony został temat zachowania kibiców Legii Warszawa przed spotkaniem Ligi Mistrzów z Realem w Madrycie. Zgodnie osądzono, że fanów warszawskiego klubu należy ukarać za ich zachowanie.

Wspomniana Komisja postanowiła ukarać kibiców w taki oto sposób:

– Dwóch kibiców należących do grupy 500 kibiców Legii eskortowanych przez policję, biorących najbardziej czynny udział w aktach przemocy otrzymało grzywnę w wysokości 10 tysięcy euro i dwuletni zakaz uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

– Kibic Legii, który podczas pobytu na stadionie nie dostosował się do poleceń służb bezpieczeństwa i próbował zaatakować jednego z funkcjonariuszy kulą lekarską otrzymał grzywnę w wysokości 4 tysięcy euro i sześciomiesięczny zakaz uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

– Kibic drużyny gości, który w sektorze D na stadionie, po wymianie zdań z kibicem gospodarzy zachowywał się na tyle agresywnie, że konieczna była interwencja funkcjonariuszy otrzymał karę grzywny w wysokości 3,5 tysiąca euro i sześciomiesięczny zakaz uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

– Kibic gości, używający na stadionie przemocy i utrudniający funkcjonariuszom interwencję otrzymał grzywnę w wysokości 3,5 tysiąca euro i sześciomiesięczny zakaz uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

– Dwóch kibiców Legii, którzy poważnie obrażali funkcjonariuszy otrzymali grzywnę w wysokości 1 tysiąca euro i sześciomiesięczny zakaz uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *