Khedira blisko powrotu do niemieckiej Bundesligi

Reprezentant Niemiec jest coraz bliżej dołączenia do najwyższej ligi w Niemczech. Wychowanek VfB Stuttgart wróciłby do rodzimej ligi po pięciu latach, a jak twierdzi dyrektor zainteresowanego Khedirą klubu, Schalke 04 27-latkowi zależy na powrocie do Niemiec oraz na regularnych występach od pierwszej minuty meczu, których jak dotychczas nie gwarantował mu Carlo Ancelotti, szkoleniowiec Realu Madryt.

Urodzony w Stuttgarcie 27-letni pomocnik już wcześniej odbył przeprowadzkę z Niemiec do Hiszpanii podpisując kontrakt z madryckim Realem. Po pięciu latach gry w stolicy Hiszpanii Khedira coraz poważniej myśli o przenosinach z powrotem do swojej ojczyzny. W czerwcu wygasa jego umowa z “Królewskimi” i najprawdopodobniej nie zostanie ona przedłużona o kolejne kilka lat.

Nadchodzący koniec umowy z “Los Blancos” wywołał wiele plotek na temat przyszłości 51-krotnego reprezentanta Niemiec. Zarówno dziennikarze z Hiszpanii jak i z ojczyzny 27-latka wskazują Schalke 04 Gelsenkirchen jako faworyta do jego pozyskania, a sam dyrektor klubu z Zagłebia Ruhry powiedział, że jest w kontakcie z Khedirą. Stwierdził również, że Schalke od dłuższego czasu jest zainteresowane zakontraktowaniem doświadczonego pomocnika.

– Jesteśmy już po wstępnych rozmowach. Myślę, że taki gracz jak Khedira by nam się przydał. On także chciałby wrócić do ojczyzny – stwierdził w jednym z wywiadów dyrektor Schalke 04, Clement Tonnies. W jednej z rozmów z angielskim “SkySports” podkreślił, iż nie ma żadnych wątpliwości, że Khedira za wszelką cenę chciałby powrócić do Bundesligi.

foto: gistpie.com

źródło: Eurosport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *