Karol Niemczycki: Zaobserwowałem różnicę, że tej zimy, każdy trenował z określonym celem

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Karol Niemczycki powiedział w „Przeglądzie Sportowym”, że Cracovia trenowała mądrzej, niż pod wodzą Michała Probierza.

– Gdy porównuję okresy za obu trenerów, zaobserwowałem taką różnicę, że tej zimy każda jednostka byłą dedykowana poprawie danej cechy motorycznej i każdy piłkarz trenował z określonym celem – ocenił golkiper Pasów.

Cracovia zremisowała z Lechem Poznań po pasjonującej gonitwie wyniku (3:3), zaś w miniony weekend pokonała Lechię Gdańsk (2:0). – Nasza defensywa była dobrze poukładana. Odpowiednio się ustawialiśmy. Atakowaliśmy Lechię kontratakami, na które się nastawialiśmy. To był nasz plan na mecz – podkreślił Niemczycki.

Ogromnym zaskoczeniem było ściągnięcie Jewhena Konoplanki z Szachtara Donieck. Ukrainiec potrzebować będzie czasu, żeby pokazać pełne oblicze. – Jego przyjście to miłe zaskoczenie. Jest to zawodnik, który odniósł wiele sukcesów. Patrząc na jego CV, można przyklasnąć temu pomysłowi i mam nadzieję, że wniesie dużo jakości do naszego zespołu – uważa 22-latek.

– Pokazaliśmy na początku rundy wiosennej, że jesteśmy solidnym zespołem i mamy dużo jakości w naszej drużynie. Musimy pojechać do Białegostoku po to, by tam dyktować swoje warunki na murawie. Nie widzę innego rozwiązania – podkreślił.

źródło: przegladsportowy.pl /


Vuković: Musimy być świadomi swojej sytuacji, a nie ją sobie utrudniać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.