Kanonierzy poprawiają ofertę za ukraińską gwiazdę Szachtara Donieck

Mudryk

Zdjęcie: Szachtar Donieck/Facebook

Arsenal FC zwrócił się do Szachtara Donieck z korzystniejszą ofertą za Mychajło Mudryka. Zespół z Ukrainy oczekuje za swojego wychowanka 100 mln euro.

Potwierdzono, że Kanonierzy prowadzą rozmowy dotyczące sprowadzenie reprezentanta Ukrainy, który jest ich głównym celem w styczniowym okienku transferowym. Wstępnie byli w stanie przeznaczyć 65 mln euro. To oznaczałoby, że Szachtar zgarnąłby 40 mln euro i dodatkowe 25 mln w formie bonusów.

Ukraiński klub odrzucił tę formę płatności i publicznie wyznaczyli cenę 100 mln euro za Mudryka, który jest znany z chęci przejścia do lidera Premier League. Teraz zdaniem “footmercato.net”, zespół Mikela Artety złożył drugą ofertę.

Nie wspomniano jednak o kwocie. Jednak stwierdzono, iż wszystkie strony są przekonane o porozumieniu w sprawie przenosin Mudryka do północnego Londynu w nadchodzących tygodniach. 21-latek zaimponował zwłaszcza w Lidze Mistrzów, w której zdobył trzy gole i dołożył dwie asysty.


Premier League: Tottenham bezradny w starciu z Aston Villą! Unai Emery oddala się na bezpieczny dystans od strefy spadkowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.