Kamil Grosicki: Cieszę się, że nadal jestem w kręgu zainteresowania selekcjonera

Kamil Grosicki

Fot. Mateusz Czarnecki

– Ja wierzę, że reprezentacja pod wodzą trenera Probierza będzie osiągała sukcesy – mówi Kamil Grosicki w “WP Sportowe Fakty”.

Reprezentacja Polski ma nikłe szanse na bezpośredni awans na mistrzostwa Europy. Po remisie z Mołdawią (1:1) na PGE Narodowym, biało-czerwoni zajmują trzecią lokatę w grupie E. – Widać, że selekcjonerowi zależy na tej pracy, jeździ na mecze ligowe, ogląda zawodników. Był na meczu z Puszczą, mam nadzieję, że zapisał w notesie jakiś plusik przy moim nazwisku. Jestem na tyle doświadczonym zawodnikiem, że trener wie, na co mnie stać – wskazuje skrzydłowy Pogoni Szczecin.

– Trener Probierz wie, co robi, trzeba mu dać teraz trochę czasu. Choć tego czasu oczywiście w praktyce nie ma, bo trzeba od razu wygrywać mecze. My jako piłkarze musimy wziąć większą odpowiedzialność za to, co się dzieje na boisku – dodaje.

35-letni Grosicki liczy na listopadowe spotkanie z Czechami. – Ja sam jestem już doświadczonym graczem, ale cieszę się, że nadal jestem w kręgu zainteresowania selekcjonera. To największa duma dla mnie: reprezentować nasz kraj. Robię wszystko, by w tej kadrze nadal być. Czuję się w formie, czuję, że nadal jestem potrzebny tej reprezentacji – podkreśla.

źródło: sportowefakty.wp.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x