Kamil Grabara ma być ponownie wypożyczony. Miejsce: Bundesliga

Po udanym sezonie 20-latek nie zamierza wracać do Liverpoolu U-23. Mówi się, że Grabara ma być wypożyczony do Niemiec.

Kamil Grabara (Polska U-21) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po udanym wypożyczeniu w duńskim Aarhus GF oraz dobrych występach na MME 2019 nie zamierza wracać do Liverpoolu U-23. Mówi się, że Grabara ma być wypożyczony do Niemiec.

Kamil Grabara jak na razie ma za sobą bardzo dobre pół roku. Wiosną Liverpool wypożyczył 20-latka do grającego w duńskiej Superligaen Aarhus GF, gdzie był jedną z wiodących postaci. Był nawet nominowany do gracza miesiąca ligi. Klub z Polakiem między słupkami pewnie się utrzymał i odpadł w półfinałach play-offów o eliminację do Ligi Europy. Grabara sezon zwieńczył udanymi występami na Mistrzostwach Europy do lat 21, gdzie wielokrotnie ratował reprezentację Polski. Nawet w przegranym 0:5 meczu z Hiszpanią był jedną z jaśniejszych postaci drużyny Czesława Michniewicza.

Grabarą ponoć interesuje się w tym momencie wiele klubów, między innymi z Premier League, Championship czy z 1. i 2. Bundesligi. Według Marcina Borzęckiego z TVP Sport ma trafić na wypożyczenie do Herthy Berlin. Drużyna z Olympiastadion zajęła w zeszłym sezonie Bundesligi 11. miejsce. Ich podstawowym golkiperem jest 34-letni Rune Jarstein. Doświadczony Norweg w 31 występach zanotował 8 czystych kont i stracił 48 bramek.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *