Reprezentacja Polski U-21 pod wodzą Marcina Dorny poniosła porażkę w spotkaniu towarzyskim z kadrą Ukrainy U-20 (0:1). Jedynego gola w meczu zdobył 19-letni pomocnik Roman Yaremchuk.

Młodzieżowa kadra od pierwszych minut atakowała bramkę przeciwników, lecz Polakom brakowało dokładnego wykończenia. Wynik ustalił w 72. minucie Yaremchuk uderzeniem z woleja i po błędzie polskich środkowych obrońców.

Polska U-21 – Ukraina U-20 0:1 (0:0)
Yaremchuk 72′

Polska: Wrąbel – Kędziora (Stolarski), Makowski (Nowak), Jach, Jaroszyński (Straus) – Uryga (Nalepa), Lipski – Formella (Mazek), Dźwigała (Murawski), Frankowski (Kobylański) – K. Piątek (Przybyła)

Ukraina: Pidkivka – Polehenko, Sahutkin, Ochigava, Kaplienko – Lukianchuk, Vachiberadze (Chachua)– Kuzyk (Bilonoh), Zubkov (Strashkevych), Kabaiev (Radchenko) – Yaremchuk (Habelok)

Sędzia: Mariusz Złotek