Kadra mistrzów Polski na zgrupowanie w Dubaju

Boruc

Artur Boruc (Legia Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell

W środę legioniści rozpoczną zgrupowanie przed rudną wiosenną w Dubaju. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie wybierze się jeden z asystentów Czesława Michniewicza – Przemysław Małecki, u którego wykryto Covid-19.

Na Bliski Wschód poleci 29 zawodników, a w poniedziałek z kadry wypadł Szymon Włodarczyk, który otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. W samolocie nie znalazło się miejsce dla Jose Kante, który ma przenieść się do Chin, a także Luisa Rochy i Wojciecha Muzyka.

Ze względu na pozytywny wynik testu u trenera Przemysława Małeckiego, w jego zastępstwie na obóz poleci Trener Tomasz Sokołowski. Obowiązki Trenera Legii II na czas pracy Tomasza Sokołowskiego podczas zgrupowania w Dubaju przejmie jego asystent Sławomir Cisakowski.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

– Liczę bardzo na to, że będziemy zgrywać formacje i rozwijać się w nich, szukać też innych, plastycznych ustawień, by łatwo przechodzić z ustawienia do ustawienia. Na pewno też będziemy przyglądać się nowym zawodnikom. Mówię tu o zawodnikach z Akademii, którym też chcemy poświęcić dużo czasu. Przed nami więc bardzo pracowity okres, mam nadzieję,  że wszystko się będzie dobrze układało i ominą nas kontuzje. To bardzo okres ważny dla mnie, jako trenera, dla zawodników i dla klubu – mówił szkoleniowiec „Wojskowych”.

  • Bramkarze: Artur Boruc, Cezary Miszta, Radosław Cierzniak, Kacper Tobiasz
  • Obrońcy: Mateusz Wieteska, Filip Mladenović, Marko Vesović, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Hołownia, Ariel Mosór, Nikodem Niski, Igor Lewczuk, Josip Juranović
  • Pomocnicy: Walerian Gwilia, Michał Karbownik, Bartosz Kapustka, Luquinhas, Andre Martins, Paweł Wszołek, Joel Valencia, Mateusz Cholewiak, Bartosz Slisz, Yegor Matsenko, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel
  • Napastnicy: Kacper Kostorz, Tomas Pekhart, Rafael Lopes, Kacper Skibicki

źródło: legia.com /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.