Jozak: Wydaje się, że wszystko wraca na właściwe tory

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Z każdego dnia staramy się więc wyciskać, jak najwięcej, żeby zrealizować nasze główne cele. Jutrzejszy mecz jest kolejnym krokiem do jednego z nich, czyli zdobycia Pucharu Polski. Liczymy na bardzo dobry występ, bo to pomaga nam budować pozytywną atmosferę i rozwijać się jako zespół – stwierdził Romeo Jozak przed pierwszym meczem z Bytovią Bytów w 1/4 Pucharu Polski.

Tak, jak w poprzednim meczu z Ruchem Zdzieszowice, możemy spodziewać się rotowania składem. Jest kilka drobnych urazów, ale chcę przede wszystkim, żeby niektórzy zawodnicy, jak na przykład Arek Malarz czy Michał Pazdan mogli odpocząć. Mam też nadzieję, że piłkarze, którzy otrzymają jutro szansę, wykorzystają ją w pełni . Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim ze względu na drużynę.  

Dwumecz  daje większy komfort rywalizacji, ale chcę, żebyśmy rozstrzygnęli wszystko w pierwszym spotkaniu. Tak też podchodzimy do tego meczu, aby rewanż był już w naszym wykonaniu tylko formalnością. – podkreślił Jozak na konferencji prasowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.