Jose Mourinho niezadowolony z przerwy pomiędzy meczami
- Nie byłem zadowolony z tego, jak długo czekaliśmy na ten mecz - powiedział Jose Mourinho na konferencji przedmeczowej z Sheffield United (godz. 19:00).
- Zawsze powtarzam, że idealny czas pomiędzy spotkaniami to trzy dni - przyznał "The Special One". Portugalczyk liczy na dobrą dyspozycję Tanguya Ndombele, który w marcu został zmieniony w przerwie starcia z FC Burnley. Środkowy pomocnik musiał się zmierzyć z ogromną krytyką, jaka się na niego wylała. - Futbol jest pełny piłkarzy, którzy mieli trudne początki, ale dobrze skończyli. Wiedzę, że Ndombele będzie w tej grupie - dodał.
- Każdy z zawodników musi uświadomić sobie, że gdy usiądziesz na ławce to nie jest dramat. W wielu innych klubach jak Manchesterze United, Liverpoolu, Realu Madryt, Barcelonie, Bayernie Monachium na rezerwie pozostają znakomici piłkarze - zauważa. Jose Mourinho ma nadzieję, że uda się związać na dłużej z Erikiem Dierem. - Pan Levy powiedział mi, że chce, aby Eric podpisał nowy kontrakt. Eric mówi natomiast, że jest tutaj bardziej niż szczęśliwy - mówił na łamach "Sky Sports".
We're back in blue tomorrow 💙#THFC ⚪️ #COYS pic.twitter.com/zhXMv4r5MK
— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) July 1, 2020
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50





































