John van den Brom po Pogoni: Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku, to nie był nasz dzień

John van den Brom

Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Lech Poznań otrzymał lanie od Pogoni Szczecin (0:5) w 10. kolejce PKO Ekstraklasy. – To nie był nasz dzień – skomentował John van den Brom.

Lechici po trzech kolejnych zwycięstwach, w niedzielę doznał bolesnej porażki z Portowcami. – Przede wszystkim chciałbym z tego miejsca pogratulować Pogoni zwycięstwa. To dla nas wysoka porażka i to 5:0 na pewno musi robić wrażenie. My nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Już powiedziałem to zawodnikom w szatni, że to nie był nasz dzień – ani mój ani członków sztabu ani zawodników – ocenił van den Brom.

– Nic nie funkcjonowało tak, jak trzeba. Paradoksem jest to, że trzy dni po bardzo dobrym spotkaniu z Rakowem, rozgrywamy chyba nasz najgorszy mecz – dodał.

Holender przyznał, że spodziewał się ciężkiej przeprawy z Pogonią. – Wiedzieliśmy, że żeby wygrać tutaj, to trzeba być w topowej formie. Wiedzieliśmy też, że rywal gra agresywnie, gra wysokim pressingiem. Spodziewaliśmy się tego, ale nie umieliśmy się temu przeciwstawić. Jest trudno, ale musimy iść dalej. Musimy przeanalizować to spotkanie i podnieść się teraz. Musimy wyjść z tego i z tego wyjdziemy – zaznaczył.

Już w piątek, Kolejorz podejmie Puszczę Niepołomice (godz. 20:30). – Musiałbym użyć wulgarnych słów, żeby powiedzieć, co czuję. Wstyd ogromny, bo dostać 0:5 to nic przyjemnego. Początek był niezły, mam wrażenie z boiska, że do pierwszej bramki kontrolowaliśmy spotkanie, mieliśmy wyższe posiadanie piłki, ale nie przekładało się to na nic. Bez konkretów – podsumował Bartosz Mrozek.

źródło: lechpoznan.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.