FC Torino

Objęcie Manchesteru City przez Pepa Guardiolę wiązało się z kilkoma zmianami w kadrze zespołu. Poważnie ucierpiał na tym Joe Hart, dla którego Hiszpan nie widział miejsca. Teraz pojawia się szansa na szybki powrót do Premier League.

W letnim okienku transferowym reprezentant Anglii był zmuszony poszukać sobie nowego pracodawcy. Ku zdziwieniu wszystkich, tym został zespół Torino FC, występujący w Serie A. O 29-letnim bramkarzu nie zapomniały jednak największe kluby. W prasie przewija się bowiem informacja, że Harta chętnie widziałby u siebie Antonio Conte, menedżer Chelse, który nie do końca jest zadowolony z formy prezentowanej w tym sezonie przez Thibaut Courtois. Dodatkowego smaczku tej sprawie dodaje fakt, że Włoch pojawił się na ostatnim spotkaniu ligowym Torino z Fiorentiną, gdzie miał obserwować właśnie jego osobę.

Hart jest tylko wypożyczony do Włoch, tak więc ewentualne negocjacje Conte musiałby podjąć z włodarzami “The Citizens”, a te z pewnością nie będą należały do najłatwiejszych, bowiem City nie będzie chciało wzmacniać bezpośredniego rywala w walce o tytuł.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *