FC Torino

Objęcie Manchesteru City przez Pepa Guardiolę wiązało się z kilkoma zmianami w kadrze zespołu. Poważnie ucierpiał na tym Joe Hart, dla którego Hiszpan nie widział miejsca. Teraz pojawia się szansa na szybki powrót do Premier League.

W letnim okienku transferowym reprezentant Anglii był zmuszony poszukać sobie nowego pracodawcy. Ku zdziwieniu wszystkich, tym został zespół Torino FC, występujący w Serie A. O 29-letnim bramkarzu nie zapomniały jednak największe kluby. W prasie przewija się bowiem informacja, że Harta chętnie widziałby u siebie Antonio Conte, menedżer Chelse, który nie do końca jest zadowolony z formy prezentowanej w tym sezonie przez Thibaut Courtois. Dodatkowego smaczku tej sprawie dodaje fakt, że Włoch pojawił się na ostatnim spotkaniu ligowym Torino z Fiorentiną, gdzie miał obserwować właśnie jego osobę.

Hart jest tylko wypożyczony do Włoch, tak więc ewentualne negocjacje Conte musiałby podjąć z włodarzami “The Citizens”, a te z pewnością nie będą należały do najłatwiejszych, bowiem City nie będzie chciało wzmacniać bezpośredniego rywala w walce o tytuł.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *