Jodłowiec poleciał na badania do Włoch
Zawodnik Legii Warszawa Tomasz Jodłowiec w niedzielę udał się do Włoch, gdzie zostaną przeprowadzone dokładne badania w klinice Villa Stuart.
"Jodła" urazu nabawił się w ostatnim meczu z Lechem Poznań trzy tygodnie temu. Mimo to selekcjoner Adam Nawałka stawiał na niego w wygranych meczach reprezentacji z Serbią i Finlandią. Jeżeli pomocnik dostanie zielone światło od włoskich lekarzy, to już w piątek będzie mógł zagrać z Lechem na rozpoczęcie rywalizacji w grupie mistrzowskiej.
źródło: legia.sport.pl
-
AktualnościFrancja - Irak sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 11:14
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:47
-


AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka oceny zawodników po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-


AktualnościStatystyki z meczu Nowa Zelandia - Egipt. Liczby i dane po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-

AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka liczby meczu. Strzały, posiadanie, sytuacje (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:38
-

AktualnościArgentyna - Austria sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:36





































