Darko Jevtic

Na konferencji przed meczem 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy między Lechem Poznań a Wisłą Kraków na pytania dziennikarzy odpowiadał Darko Jevtić.

Jevtić zapytany co sądzi o Wiśle, stwierdził, że zawodnicy z Krakowa zaczęli pokazywać jakość i będzie to trudny mecz. Po czym dodał: Musimy pokazać z naszej strony wszystko co najlepsze, by wygrać te spotkanie i zainkasować trzy punkty.

W przerwie na kadrę Bjelica nie miał do dyspozycji kilku ważnych zawodników na treningach. Szwajcar tłumaczył, że to nie był czas na szlifowanie taktyki, więc skupili się nad wzmacnianiem siły, szybkości oraz wytrzymałości.

“Pierwsze piętnaście minut z Górnikiem Łęczna nie byliśmy agresywni, głównie o to trener miał do nas zarzuty podczas analizy tamtego spotkania. Potem w końcu złapaliśmy rytm i udało nam się zdobyć bramki. W niedzielnym meczu musimy wyjść skoncentrowani i skupieni, bo pierwsze piętnaście minut jest bardzo ważne.” – mówi Jevtić.

Pomocnik Lecha w tym sezonie wystąpił w ośmiu meczach LOTTO Ekstraklasy i zanotował dwie asysty. Zapytany o to, czy ten dorobek nie jest zbyt mały odpowiedział: Parę okazji to zdobycia większej ilości asyst, bądź bramek było. Wymagam cały czas więcej od siebie i chcę mój cel osiągnąć. Jednak najważniejsza jest drużyna. Ostatnimi wskakujemy na dobre tory. Oczywiście siódma pozycja w tabeli nas nie zadowala, dlatego ciężko pracujemy na treningach i robimy wszystko, by dogonić pierwszą trójkę.

Grając w środku lepiej się czuję, ale cieszy mnie głównie gra. Nie ma dla mnie znaczenia czy gram na skrzydle czy w środku pomocy. Ważne jest dla mnie to, że gram i czuję się pewniej na boisku – dodał na koniec pomocnik Kolejorza.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *