

Jeszcze jeden transfer Lipska
Choć włodarze Red Bull Lipsk zapowiadali koniec działań w letnim okienku transferowym, zdecydowali się sprowadzić jeszcze jednego gracza. Został nim Kyriakos Papadopoulos.
Stoper Bayeru Leverkusen został do końca obecnego sezonu wypożyczony do beniaminka Bundesligi. Grek ma dyrygować obroną zespołu, w którego pompowane są pieniądze z koncernu, produkującego napoje energetyczne.
24-latek od sześciu lat gra w Bundeslidze. Najpierw grał w Schalke, a po jednym roku na wypożyczeniu w Bayerze, został wykupiony na stałe. Teraz udaje się na kolejne wypożyczenie.
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać

















Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-

AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-

AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt

















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli

















Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37




































