

Jan Grzesik w Pogoni
Zawodnik Legii Warszawa Jan Grzesik został wypożyczony na pół roku do Pogoni Siedlce. W poprzedniej rundzie 20-letni zawodnik występował w drugiej drużynie Legii.
Młody defensor jest wychowankiem Małapanewu Ozimek. Grzesik grał w drużynach juniorskich OKS Olesno (2008-2009), GKP Targówek (2009-2011), Polonii Warszawa (2011-2012) i Legii Warszawa (2012-2013). Z Legią zdobył Mistrzostwo Polski juniorów w sezonie 2012/2013. Następnie w II lidze w zespole Zagłębia Sosnowiec wystąpił w 18 meczach sezonu 2013/2014. Natomiast w Legii II zagrał w 12 meczach. Jan Grzesik był na testach w Rakowie Częstochowa w przerwie sezonowej.
Źródło: 90minut.pl/mkppogonsiedlce.pl
-
AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40





































