Jakub Świerczok zastąpi Jarosława Niezgodę w Legii Warszawa

http://ludogorets.com

Jarosław Niezgoda być może w styczniu opuści Legię Warszawa i wybierze nowy kierunek dla polskich napastników Portland Timbers. Już teraz potrzebny jest następca, a jednym z kandydatów wymienia się Jakuba Świerczoka.

Zimowe okienko transferowe może być ciekawe przy Łazienkowskiej. Kwota jaką są gotowi zapłacić Amerykanie za wciąż młodego snajpera waha się na granicy 5-6 milionów euro. Wicemistrzowie Polski chcą zabezpieczenie kluczowej pozycji. Krzysztof Stanowski z “Weszło.com” sugeruje, że do stolicy przywędruje Jakub Świerczok z Łudogorca Razgrad. Na początek zostanie wypożyczony na pół roku i dopiero latem dojdzie do transakcji gotówkowej. Jarosław Kołakowski, który reprezentuje piłkarza uważa, iż byłby to dobry ruch w kierunku rozwoju.

Z kolei “Przegląd Sportowy” informuje o ewentualnych przenosinach Igora Angulo do końca kampanii ligowej. Przypomnijmy, iż Górnik Zabrze nie może dojść do porozumienia w sprawie nowej umowy i Hiszpan nie może narzekać na oferty. Baska już łączono z drugoligowcami z Turcji, ale do rozmów jeszcze nie doszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi