Jakub Kwiatkowski żegna się z reprezentacją. “Jak dowiedzieliście się wszyscy z opasłego i anonimowego komunikatu PZPN…”

Jakub Kwiatkowski nie będzie dłużej pełnił funkcji rzecznika prasowego i team managera reprezentacji Polski. Wraz z końcem roku najdzie koniec jedenastoletniego rozdziału w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Po wystosowaniu porannego oświadczenia przez byłego pracodawcę Jakuba Kwiatkowskiego również sam zainteresowany postanowił przedstawić sytuację z własnej perspektywy.

 – Trudno zebrać myśli i ubrać w słowa 11 lat pracy w PZPN. Dokładnie tyle wybiło 3 grudnia. Ale jak to w życiu bywa, coś się kończy, coś się zaczyna. Jak dowiedzieliście się wszyscy z opasłego i anonimowego komunikatu PZPN, nadszedł dzień, w którym skończyłem swoją niesamowitą przygodę w pracy z reprezentacją” – rozpoczął Jakub Kwiatkowski.

– Gdyby to ode mnie zależało, ta przygoda trwałaby dłużej, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Niemniej jednak te 11 lat to kawal historii polskiej piłki, której miałem przyjemność być częścią – dodał były już pracownik PZPN cytowany przez portal sportowefakty.wp.pl

– Dziękuję za olbrzymie słowa wsparcia ze strony piłkarzy, dziennikarzy i zwykłych kibiców, które nieprzerwanie płyną do mnie od wtorku. To miłe widzieć, że mam tylu przyjaciół. Dziękuje – zakończył Kwiatkowski.

Źródło: sportowefaktywp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.