Jaki kierunek wybierze Rashford? Rozmowy trwają
Marcus Rashford lada moment prawdopodobnie będzie żegnać się z Manchesterem United.
Odkąd Ruben Amorim objął "Czerwone Diabły", jasne stało się, iż nie ma miejsca w tym zespole dla Rashforda. Zwłaszcza, gdy 27-latek został odstawiony od pierwszej drużyny tuż przed derbowym starciem z Manchesterem City (United wygrało 2:1). Było to w połowie grudnia, a od tamtego czasu Rashford tylko raz pojawił się na ławce rezerwowych.
Sam napastnik już zasugerował, że jest gotowy na transfer wobec zaistniałej sytuacji. Agenci zawodnika ponoć są już we Włoszech. Tam będą rozmawiać... z włodarzami AC Milanu. W grę wchodzi wypożyczenie.
Ale nie jest to jedyny zainteresowany klub Anglikiem, bowiem sytuację monitoruje także Borussia Dortmund. W końcu w poprzednim sezonie na Signal Iduna Park wypożyczony był Jadon Sancho, więc niemiecka ekipa ma już całkiem niezłe relacje z Manchesterem United. Zobaczymy, na jaki kierunek zdecyduje się sam Rashford.
Rashford to wychowanek Manchesteru United. Wśród największych sukcesów było sięgnięcie po Ligę Europy czy Puchar Anglii. W tym sezonie zdołał zebrać 24 występy, w nich zdobył siedem bramek i dorzucił trzy asysty.
Źródło: The Athletic
-

AktualnościFrenkie de Jong wrócił na boisko. Wciąż odczuwa ból











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 16:20
-


AktualnościAston Villa złożyła ofertę za Nicolasa Jacksona. Chelsea jest blisko porozumienia







Kamil Wojtala / 26 sierpnia 2026, 15:58
-


AktualnościManchester United oficjalnie pozyskał Carlosa Balebę. Padła konkretna kwota







Kamil Wojtala / 26 sierpnia 2026, 15:26
-


AktualnościRafael Leão może odejść z Milanu. W grze pozostały dwa kierunki











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 15:01
-

AktualnościChristopher Nkunku wraca do RB Lipska. Francuz został wypożyczony z Chelsea











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 14:39
-

AktualnościOusmane Dembélé nie zagra z Lille. PSG podjęło decyzję w sprawie zdobywcy Złotej Piłki











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 14:09































