I liga: Chojniczanka wiceliderem

Chojniczanka

facebook.com/MksMiedzLegnica

W pierwszym sobotnim spotkaniu 14. kolejki I ligi Chojniczanka pokonała Olimpię Grudziądz 3:1 i awansowała na drugie miejsce w tabeli. Pierwszą bramkę w meczu już w dziewiątek minucie strzelił pomocnik gości, Marcin Smoliński.

Goście do przerwy odpowiedzieli dwoma trafieniami, a wynik meczu w osiemdziesiątej pierwszej minucie ustalił Łukasz Kosakiewicz. Wcześniej, bo w pięćdziesiątej siódmej minucie Jakub Biskup nie wykorzystał rzutu karnego. Pomocnik gospodarzy trafił w słupek.
Dla gospodarzy było to pierwsze zwycięstwo po trzech remisach z rzędu. Z kolei zespół z Grudziądza przegrał po dwóch wygranych.
W następnej serii spotkań Chojniczanka zagra w Bytowie, a Olimpia podejmować będzie Stomil Olsztyn.

22.10.2016 godz. 16:00 Chojniczanka – Olimpia Grudziądz 3:1 (2:1)
Paweł Zawistowski 38′, Tomasz Mikołajczak 44′, Łukasz Kosakiewicz 81′ – Marcin Smoliński 9′
żółte kartki: Markowski – Kaczmarek, Banasiak.