Paul Scholes powraca w roli trenera

Getty Images

Legenda Manchesteru United powraca na ławkę trenerską. Wstępujący na poziomie League Two klub Salford City ogłosił powierzenie obowiązków menedżerskich byłemu pomocnikowi “Czerwonych Diabłów”. Paul Scholes został tymczasowym szkoleniowcem zespołu.

Paul Scholes zastąpił na tym stanowisku 49-letniego Graham Alexandra. Decyzja o przejęciu przez niego tejże funkcji nie jest przypadkowa. Jedna z najbardziej kultowych postaci Manchesteru United należy do grona współwłaścicieli drużyny z Salford. Skład tworzą również inni uznani piłkarze United: David Beckham, Nicky Butt, Ryan Giggs oraz bracia Neville’owie.

Praca szkoleniowa nie stanowi dla Scholesa żadnej nowości. Urodzony w Salford Anglik w 2019 roku prowadził Oldham Athletic. Natomiast kilka lat wcześniej figurował w Salford City jako jeden z członków sztabu szkoleniowego.

W momencie przeprowadzenia roszady na stanowisku menedżera, ekipa z Salford zajmuje piąte miejsce w League Two, nie przegrywając żadnego ze spotkań w pięciu kolejkach. Paul Scholes rozegra swój pierwszy mecz w najbliższą sobotę przeciwko Port Vale.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *