II Liga: Znicz Pruszków wygrywa z GKS-em Katowice

W meczu 18. kolejki II Ligi Znicz Pruszków pokonał GKS Katowice 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Moskwik i Arkadiusz Pyrka, gola honorowego dla GKS-u strzelił Adrian Błąd.

W pierwszej połowie goli nie było, choć obie drużyny miały do tego dogodne okazji. Najbliżej w drużynie gospodarzy był Paweł Tarnowski, który uderzył sprzed pola karnego i trafł w słupek. W ekipie GKS-u w poprzeczkę trafił Arkadiusz Jędrych. Wydawało się, że w drugiej połowie to goście będą bliżej zdobycia gola, nieoczekiwanie zrobił to jednak Znicz. Marcin Rackiewicz zagrał podanie górą w stronę pola karnego, tam nieporozumienie bramkarza i obrońców wykorzystał Paweł Moskwik i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 69. minucie podpieczni Piotra Mosóra podwyższyli prowadzenie. Dariusz Zjawiński podał do Arkadiusza Pyrki, a ten mocnym, plasowanym uderzeniem pokonał Szymona Frankowskiego. W doliczonym czasie gry jeszcze gola kontaktowego dla gości zdobył Adrian Błąd, ale Rafała Góraka zabrakło czasu, aby wyrównać i ostatecznie Znicz Pruszków pokonał GKS Katowice 2:1.