I liga: Warta wywozi komplet punktów z Suwałk

W ostatnim spotkaniu 3. kolejki Fortuna I ligi Wigry Suwałki przed własną publicznością przegrały z Wartą Poznań 2:1.

Pierwsza bramka w meczu padła w osiemnastej minucie po strzale obrońcy Wiktora Długosza. Na 2:0 cztery minuty po zmianie stron podwyższył Gracjan Jaroch. Gospodarze kontaktowego gola zdobył trzy minuty przed końcem gry. Dla Wigier, którzy jeszcze w tym sezonie nie wygrali była to pierwsza porażka. Natomiast Poznaniacy wygrali drugie kolejne spotkanie i awansowali na szóste miejsce. W następnej serii klub z Bieguna Północy podejmie Podbeskidzie, a zespół ze stolicy Wielkopolski zagra w Radomiu z Radomiakiem.

Wigry Suwałki – Warta Poznań 1:2 (0:1)