I liga: Podział punktów w Bytowie

facebook.com/Drutex-Bytovia-Bytów

W meczu 13. kolejki Nice I ligi Bytovia zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 2:2. Wszystkie cztery bramki padły w pierwszej części spotkania. Gospodarze przez ponad pół godziny grali w osłabieniu jednego zawodnika.

Wynik mecz w trzynastej minucie otworzył Marek Opałacz. Osiem minut później po strzale Szymona Lewickiego był już remis, a po dwóch kolejnych minutach na prowadzenie ponownie wyszli gospodarze. Tym razem bramkarza gości pokonał Janusz Surdykowski. W ostatniej minucie pierwszej połowy, wynik spotkania ustalił Lewicki. Dla 29-letniego napastnika był to piąty gol w rozgrywkach.

14 października 2017, 18:00, 13. kolejka Nice I ligi
Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:2)