I liga: Pierwsze zwycięstwo Stali, zmiana na pozycji outsidera

W drugim dzisiejszym spotkaniu 11. kolejki I ligi Stal Mielec pokonała na własnym stadionie Znicz Pruszków 3:1. Goście kończyli mecz w dziesięciu.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 19. minucie wynik meczu otworzył Andrzej Niewulis. Jedenaście minut przed końcem wyrównującą bramkę zdobył Michał Bierzało. W 83. minucie po obejrzeniu drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki z boiska wyleciał pomocnik gości Mateusz Długołęcki. Minutę później po strzale Kamila Radulja gospodarze cieszyli się z prowadzenia. W ostatniej minucie meczu wynik spotkania ustalił Dorian Buczek.

Dla gospodarzy była to pierwsza wygrana w bieżących rozgrywkach i wydostanie się z ostatniego miejsca w tabeli. Ich miejsce zajął zespół spod Warszawy.

1.10.2016, godz. 17:00 Stal Mielec – Znicz Pruszków 3:1 (0:1)