

I Liga: Miedź Legnica pozbyła się napastnika!
Miedź Legnica do zbliżających się spotkań w I Lidze będzie musiała sobie radzić bez jedngo z ofensywnych graczy. Oficjalna strona klubu podała, że za porozumieniem stron rozwiązano umowę z Paulem Batinem.
Rumuński snajper w tym sezonie ligowym na zapleczu Ekstraklasy rozegrał 16.spotkań, w których to trzykrotnie pokonywał bramkarzy przeciwników. 29-latek przed sezonem był typowany jako jedno z najciekawszych transferów okienka w pierwszoligowych rozgrywkach.
Wyżej wspomniany w swojej bogatej karierze ma występy między innymi, dla CFR Cluj. W barwach tej drużyny zaliczył ponad trzydzieści spotkań na pierwszym szczeblu w Rumunii. Batin swoich sił próbował również w Dinamo Bukareszt, ale tam nie potrafił się przebić przez doskonałą konkurencję w ataku.
Ryszard Tarasiewicz, opiekun Miedzi, w linii ataku ma w tej chwili do dyspozycji dwóch graczy: Jakuba Chrzanowskiego oraz Dejana Dermanovicia.
Źródło: oficjalna strona klubu
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































