I liga: Lider nie zwalnia tempa

W 11. kolejce Nice I ligi Wigry Suwałki przegrały z Chojniczanką 0:2. Dla lidera rozgrywek, to piąty kolejny mecz bez porażki wliczając w to spotkanie Pucharu Polski.

Wynik meczu na siedem minut przed przerwą otworzył Tomasz Mikołajczak.  Dla 29-letniego napastnika to piąty gol w sezonie i drugi w rozgrywkach pierwszoligowych. Wynik spotkania na minutę przed końcem ustalił Krzysztof Danielewicz, dla którego była to premierowa bramka w sezonie. W następnej kolejce klub z Bieguna Północy, który przegrał drugie kolejne spotkanie podejmie Stal Mielec. Z kolei podopieczni Krzysztofa Brede zagrają na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna.

1 października 2017, godz. 18:00, 11. kolejka Nice I ligi
Wigry Suwałki -Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)
Tomasz Mikołajczak 38′, Krzysztof Danielewicz 89′
żółte kartki: Mackiewicz, Kwaśniewski – Boczek, Markowski, Ryczkowski, Grzelak.

Wigry: Łukasz Budziłek -. Piotr Kwaśniewski, Rafał Remisz, Adrian Jurkowski, Artur Bogusz, Karol Mackiewicz [(19′ Krzysztof Wołkowicz) 37′ Kamil Kościelny], Robert Obst, Patryk Sokołowski (66′ Patryk Klimala), Mateusz Radecki, Damian Gąska, Laurențiu Iorga.

Chojniczanka:  Radosław Janukiewicz –  Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Tomasz Boczek, Przemysław Pietruszka, Jacek Podgórski (82′ Krzysztof Danielewicz), Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak (90′ Jakub Bąk), Tomasz Mikołajczak, Adam Ryczkowski, Emil Drozdowicz.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).