I liga: Chrobry – Tychy 2:1

W jedynym piątkowym spotkaniu 14. kolejki I ligi Chrobry Głogów pokonał na własnym stadionie GKS Tychy 2:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie już na początku spotkania. W 4. minucie bramkarza gości pokonał Michał Ilków-Gołąb, dla którego było to piąte trafienie w tym sezonie.

Pół godziny późnej sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy, którego nie wykorzystał Damian Piotrowski. Jego intencje wyczuł Piotr Misztal, ale dobitka pomocnika była już celna i gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W 61. minucie rezultat spotkania na 2:1 ustalił Paweł Smółka, który 5. minut wcześniej pojawił się na placu gry.

Dla podopiecznych Przemysława Cecherza jest to trzeci mecz bez zwycięstwa.

24 października, 18:00 CHROBRY GŁOGÓW – GKS TYCHY 2:1 (2:0)