I liga: Beniaminek ogrywa spadkowicza

facebook.com/gornikleczna/

W pierwszym sobotnim spotkaniu 15. kolejki Nice I ligi Górnik Łęczna przed własną publicznością przegrał z Puszczą Niepołomice 1:0. Jedyną bramkę w meczu strzelił Bartosz Żurek, dla którego było to drugie trafienie w rozgrywkach.

Dla Górników jest to piąty mecz bez zwycięstwa oraz co gorsze przerwana passa – czterech domowych meczy bez porażki. Z kolei Puszcza odnotowała trzecie kolejne zwycięstwo oraz przerwała złą serię – pięciu wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa. W następnej serii spotkań podopieczni Tomasza Tułacza podejmować będą Pogoń Siedlce, a klub z Lubelskiego zagra w Częstochowie z miejscowym Rakowem.

Ciekawostka: Spośród 36 piłkarzy (tych na murawie jak i na ławce) tylko jeden był obcokrajowcem. Był nim piłkarz Puszczy Niepołomice, Longinus Uwakwe z Nigerii.

28 października 2017, godz. 13:00, 15. kolejka Nice I ligi, frekwencja 1381.
Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)