Gwiazda Olympique Lyon odejdzie z klubu?
Lucas Paqueta rozważa odejście z Olympique Lyon – donosi "GOAL Brazil".
Brazylijski pomocnik po nieudanym epizodzie w AC Milan na nowo odżył w Olympique Lyon. We Francji jest jednym z absolutnie kluczowych graczy i kibice OM nie wyobrażają sobie składu właśnie bez Paquety. Niestety, niebawem te złe wizje mogą się sprawdzić.
Klub z Lyonu nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, co nie zadowoliło 24-latka. Brazylijczyk uważa, że ma wielkie umiejętności i jest gotowy na kolejny krok w karierze. W związku z tym jego przedstawiciele w najbliższych dniach przylecą do Europy by negocjować transfer swojego podopiecznego.
Największe zainteresowanie przejawia Newcastle, które jeśli chciałoby sprowadzić do siebie Paquetę, musi liczyć się z wydatkiem z rzędu 50 milionów euro.
W tym sezonie Paqueta zdobył 11 bramek i zanotował siedem asyst w 44 meczach dla Lyonu.
-

AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-



AktualnościHiszpania - Belgia oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (10.07.2026)Nowacki / 11 lipca 2026, 0:00
-


AktualnościHiszpania - Belgia szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 23:51
-


AktualnościHiszpania - Belgia podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (10.07.2026)Nowacki / 10 lipca 2026, 20:10
-

AktualnościFrancja – Maroko 2:0: Kylian Mbappé zapewnił awans do półfinału, Maroko kończy historyczny marszNowacki / 10 lipca 2026, 15:05
-

AktualnościJeremy Doku stracił miejsce w podstawowym składzie Belgii, ale może odzyskać je w ćwierćfinale z HiszpaniąNowacki / 10 lipca 2026, 14:21




































