Grzegorz Krychowiak otrzymał propozycję z Arabii Saudyjskiej, FK Krasnodar chce zatrzymać Polaka

Krychowiak

Zdjęcie: YouTube/ Łączy nas piłka

Fabrizio Romano podał, że zespół z Arabii Saudyjskiej rozpoczął negocjacje z Grzegorzem Krychowiakiem. Oferta za Polaka jest już na stole FK Krasnodar.

Pomocnik w czerwcu skrócił zgrupowanie reprezentacji Polski, by wrócić do Rosji i pojechał na obóz przygotowawczy do klubu. Przez wojnę Rosji, która napadła na Ukrainę, nikt nie wyobraża sobie, żeby grać w kraju agresora. Krychowiak jeśli myśli o wyjeździe na mistrzostwa świata do Kataru, to musi zmienić otoczenie. Drzwi w kadrze zostały definitywnie zamknięta dla Macieja Rybusa.

Były zawodnik m.in. PSG i Sevilli rundę wiosenną spędził w greckim AEK-u Ateny. Wysokie zarobki 32-latka stoją na przeszkodzie i musiałby zrezygnować z pewnej jej części. Sytuację próbuje wykorzystać Al Shabab, który jak się okazuje wysłał już propozycję do Krasnodaru. – Propozycja jest na stole, wszystko zależy od samego piłkarza – przekazał dziennikarz Romano.

W propagandowej rosyjskiej prasie można z kolei przeczytać, że Grzegorz Krychowiak zamierza zostać w Rosji kosztem reprezentacji Polski, bo zapewne będzie taka sama reakcja związku, jak w przypadku Rybusa. W dwa lata miałby otrzymać sześć milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.