Oficjalnie: Kamil Grabara wypożyczony do spadkowicza z Premier League

htafc.com

Kamil Grabara podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem. Najbliższy sezon polski bramkarz spędzi jednak na wypożyczeniu w Huddersfield Town.

Kamil Grabara trafił do Liverpoolu w 2016 roku z Ruchu Chorzów. Jak dotąd, grywał w młodzieżowych zespołach The Reds, a rundę wiosenną poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w duńskim Aarhus GF. W poniedziałek wieczorem Liverpool poinformował, iż młodzieżowy reprezentant Polski podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z klubem z Anfield. Jednocześnie poinformowano, że w sezonie 2019/20, na zasadzie wypożyczenia, Grabara będzie reprezentował barwy Huddersfield Town.

Sprowadzenie bramkarza było naszym celem podczas bieżącego okna transferowego. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się pozyskać Kamila. Zebrał on mnóstwo pochwał ze strony sztabu szkoleniowego Liverpoolu, naszych skautów oraz naszego trenera bramkarzy – Paula Clementsa. – powiedział menedżer Huddersfield – Jan Siewert.

Zespół Huddersfield spędzi nadchodzący sezon w rozgrywkach Championship. Teriery powróciły na zaplecze Premier League po dwóch sezonach w elicie.

Źródło: liverpoolfc.com / htafc.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *