Górnik nie wykorzystał potencjału Podolskiego? “Mógł więcej wyciągnąć”

Lukas Podolski

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)


Przyjście Lukasa Podolskiego do Górnika Zabrze śmiało można było określać za jeden z najgłośniejszych transferów w PKO Ekstraklasie.

Początki doświadczonego napastnika w Zabrzu były trudne, ale potem się rozkręcił. W 27 występach zdobył dziewięć bramek i dorzucił cztery asysty. Śmiało można powiedzieć, że pomógł drużynie w wielu momentach.

Jednak oprócz pomocy sportowej wiele osób oczekiwało, że ten ruch mocno wzmocni potencjał marketingowy Górnika. Tutaj, między innymi sam zainteresowany twierdzi iż zrobiono za mało.

– Mamy w klubie ludzi, zajmujących się tymi sprawami. W pierwszych tygodniach, miesiącach, było OK, ale potem – moim zdaniem – klub mógł więcej z tego „wyciągnąć”. Ja się staram, ale nie mam udziałów w Górniku, nie jestem prezesem, żeby mówić: zróbmy to czy tamto. Może za parę lat będę jakimś pracownikiem, to będę mógł pewne rzeczy ustawić. Zdziwiło mnie, że przed moim przyjściem do Górnika na papierze było dużo akcji (marketingowych), a zrobione zostało może połowa z tego. To mi się trochę nie podobało – stwierdził Podolski.

źródło: sport.dziennik.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.