

Gino Lettieri po meczu z Piastem Gliwice
We wczorajszym meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy, Korona Kielce podzieliła się punktami z Piastem Gliwice (1:1). Szkoleniowiec "złocisto-krwistych", Gino Lettieri pozytywnie ocenia pierwszą część sezonu.
Gino Lettieri: Nie było to wielkie widowisko. Widoczne było zmęczenie piłkarzy. Mieliśmy świetne okazje na zdobycie bramek. Z Piastem mieliśmy dużo szczęścia. Przeciwnicy zrobili nam prezent pod choinką. Chcę podziękować piłkarzom, którzy ryzykowali zdrowiem. Jestem szczęśliwy, że mamy przerwę zimową. Pozytywnie oceniam pierwszą częśc sezonu. Mimo ostatnich słabych czterech spotkań, to jestem zadowolony. W każdym meczu próbowaliśmy grać piłką. Niestety w końcówce zabrakło nam przede wszystkim siły.
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































