Gatusso przejmie Valencie? Zarząd niezadowolony z Bordalasa


Valencia wyraźnie obniżyła loty. Zawsze walczyła w europejskich pucharach, przez ostatnią dekadę dali się poznać jako drużyna walcząca z Sevillą o miejsce w Lidze Mistrzów. W ostatnich latach widzimy stagnacje i obniżkę formy względem wcześniejszych lat. Singapurscy właściciele nie są zadowoleni z pracy trenera.

Bordalas przejął Valencię jako strażak. Klub nie ma wielu gwiazd, a najważniejsze punkty zespołu walczą o odejście. Jose Gaya i Carlos Soler szukają możliwości transferu do innego hiszpańskiego giganta. Mimo trudnych warunków zarząd nie jest zadowolony z wyników trenera i szukają nowej osoby na to stanowisko.

Mowa tu o Gennaro Gatusso. Legenda Milanu jest po rocznej przerwie od trenowania. Zakończył swoją współpracę z Napoli i od 12 miesięcy jest bez pracy. Raczej nie ma miejsca we włoskich gigantach, więc szuka alternatyw. Media trąbią o tym, że Włoch ma przejąć Valencię. Gennaro na boisku nie był znany z pięknej gry, tak samo wyglądają jego ekipy.

Obecnie jednak do tego potrzebne są transfery. Piłkarzy jednak ubywa. Carlos Soler jest w złych relacjach z klubem po wycieku taśm z rozmów prezesa. Jose Gaya powiedział, że odejdzie jeśli Bordalas zostanie zwolniony. W klubie panuje bałagan, a wybór Gatusso jest dosyć specyficzny i nieprzemyślany. Nie brakuje opinii, iż projekt Lima w Valencii jest wypalony.

Mówi się już o tym, że Gatusso utworzył swoją listę życzeń na okienko. Postara się zachować piłkarzy wspomnianych we wcześniejszym akapicie, a mówi się już o nowym nazwisku. Puig nie ma szans na grę w Barcelonie. Będzie szukał regularnej gry. Taki walczak w środku pola może dużo dać Gatusso. Czekamy na oficjalne komunikaty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.