Fortuna 1. Liga: Nowy termin meczu Korony Kielce z ŁKS-em Łódź

Korona Kielce stadion

Suzuki Arena (Stadion Korona Kielce ) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Końcówka roku kalendarzowego może być bardzo „napięta” w rozgrywkach Fortuna 1. Liga 2020/21. W szczególności w kontekście logistyki, ponieważ coraz więcej gier jest przekładanych. Komórka organizacyjna za planowanie harmonogramów wyznaczyła nowy termin meczu Korony Kielce z Łódzkim Klubem Sportowym. Kielecki zespół za pośrednictwem oficjalnego konta na portalu Twitter poinformował o dniu 11 listopada.

Wspomnianą potyczkę zapowiadano, jako największe wydarzenie 9. serii na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Obie drużyny na pierwszoligowej arenie legitymują się bogatym doświadczeniem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Poprzednia kampania w elicie zakończyła się dla nich „bolesnymi” degradacjami. Klub z Łodzi miał wielkie problemy ze zdobywaniem punktów. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w aktualnym sezonie 1. Ligi, gdzie podopieczni Wojciecha Stawowego przewodzą całej stawce, gromadząc na swoim koncie 22 oczka.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Popularni „Koroniarze” mają spore trudności z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Gracze Macieja Bartoszka zajmują 13. lokatę w tabeli. Wzmiankowany szkoleniowiec wciąż szuka odpowiedniej koncepcji na grę Kielczan. Dziennikarze oraz kibice chwalą ich za wielkie zaangażowanie, jednakże wciąż są liczne zastrzeżenia co do spraw taktycznych.

Źródło: oficjalne konto Twitter Korony Kielce, własne.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.