Fletcher: Żaden z zawodników nie minął jeszcze na treningu Wana-Bissaki

foxsportsasia.com

Wszyscy byli pod wrażeniem występu Aarona Wan-Bissaki w derbach Manchesteru. Darren Fletcher uważa jednak, że są u niego elementy do poprawy.

– Wan-Bissaka uwielbia się bronić i to na pewno dobrze się ogląda. Musi natomiast nieco lepiej radzić sobie z piłką przy nodze. Mam nadzieję, że pracuje na treningach nad przyjęciem i podaniami. Na razie nie widzę tego, aby miał być bocznym obrońcą, który będzie przypuszczał szturm na połowę przeciwnika – powiedział Fletcher w rozmowie z TV2.

– Rozmawiałem z niektórymi z piłkarzy Manchesteru United i mówili, że żaden z zawodników nie minął jeszcze na treningu Wana-Bissaki w tym sezonie – dodał były pomocnik Czerwonych Diabłów.

– To wygląda tak, jakby odmawiał przeciwnikom dostępu do bramki. Musi natomiast być lepszy technicznie, choć i tak jest fantastycznym bocznym obrońcą.

– Jeśli Aaron poprawi się pod względem techniki, to jego gra wskoczy na zupełnie inny poziom. To fantastyczny gracz defensywny i dorzuca swoje do gry Manchesteru United – zakończył.

Wypowiedzi zostały zacytowane ze strony devilpage.pl

Źródło: TV2, DevilPage.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *