

Filipe Goncalves ukarany przez Komisję Ligi
Środkowy pomocnik Śląska Wrocław, Filipe Goncalves został ukarany przez Komisję Ligi na trzy mecze zawieszenie za otrzymanie czerwonej kartki w starciu z Legią Warszawa (0:4).
32-letni Portugalczyk w ostatnich minutach spotkania bezpardonowo sfaulował mijającego z piłką Miroslava Radovicia. Z pewnością był to feralny dzień dla doświadczonego zawodnika, ponieważ w piątej minucie Filipe Goncalves zdobył samobójczą bramkę. Kara dla zawodnika oznacza, że nie pojawi się on już na murawie w tym roku.
-
AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-



AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-



AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15





































