FC Barcelona planuje definitywnie sprzedać Ansu Fatiego

Ansu Fati

Zdjęcie: Shutterstock/Christian Bertrand

Jak wynika z doniesień katalońskiego “Sportu”, FC Barcelona nie wiąże większych nadziei z Ansu Fatim i po powrocie z wypożyczenia z Brighton & Hove, zamierza sprzedać 20-latka.

Fatiego typowano jako następcę Leo Messiego. Potencjalnie twierdzono, że spędzi on całą swoją karierę na Camp Nou. Od czasu przejęcia Blaugrany przez Xaviego, częściej był rezerwowym i zdecydowano o jego puszczeniu do Premier League.

W weekend Fati wpisał się także na listę strzelców z Aston Villę (1:6) i ma nadzieję wystąpić w czwartkowym meczu Ligi Europy z Olympique Marsylia. Władze katalońskiego klubu postanowiły o rozstaniu na stałe, jeśli otrzymają odpowiednią ofertę.

Ponieważ limit finansowy FC Barcelony na sezon 2024/2025 został już ujawniony przez La Liga, prezydent Joan Laporta jest świadomy cięć, których należy dokonać w odpowiednim czasie.

Z raportu wynika, że wiele klubów Premier League monitoruje sytuację na wypadek, gdyby Fati nie chciał kontynuować drogi na stadionie Amex. Jego kontrakt z Barca obowiązuje do 2027 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x