Erik ten Hag wyklucza możliwość pracy w Bayernie

Erik ten Hag

Zdjęcie: https://www.thesportsman.com/

Pomimo zainteresowania ze strony Bayernu Monachium 49-letni Erik ten Hag wyklucza możliwość przenosin do Bawarii w trakcie trwania obecnej kampanii.

W latach 2013-2015 Holender miał okazję pracować w ekipie “Die Roten” jako trener drugiego zespołu. Dwuletnia przygoda w Niemczech zakończyła się jednak przeprowadzką do Utrechtu, gdzie ten Hag objął posadę pierwszego szkoleniowca. Jak sam jednak przyznaje, epizod w “Der FCB” ma dla niego wyjątkowe znaczenie.

– Bayern jest fantastycznym klubem i naprawdę podobała mi się tamta praca. To wciąż ma miejsce w moim sercu, ale teraz jestem w Ajaxie. 

W obliczu plotek łączących ten Haga z posadą pierwszego trenera Bayernu po tym, jak pracę stracił Niko Kovac, Holender został zapytany o to, czy pozostanie w Ajaxie do końca trwającego sezonu. Odpowiedź 49-latka była jednoznaczna.

– Tak, mogę to potwierdzić. Czuję silną więź z moim zespołem i wszystkimi w Ajaxie. Mogę potwierdzić, że zostaję tu do końca sezonu.

Innego zdania jest jednak “Sky Sports”, którego niemieccy wysłannicy informują o rzekomej ofercie ze strony kierownictwa Bayernu, którą ten Hag ma w najbliższym czasie ponownie rozważyć.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *