El Shaarawy jednak powróci na Stadio Olimpico?

Getty Images

Stephan El Shaarwy znów może zagrać w Serie A. Kwestia jego powrotu do Romy pojawiła się latem, lecz wówczas do transferu nie doszło. Temat ostatecznie nie upadł, a rozmowy mają zostać wznowione w trakcie zimowego okna transferowego.

Powrót El Shaarawy’ego do stolicy Włoch stanowi coraz bardziej realny scenariusz. 28-latek w zasadzie był już jedną nogą ponownie w Romie, lecz na przeszkodzie stanęły kwestie proceduralne i ostatecznie zabrakło czasu, aby dopiąć wszelkich szczegółów. Wiele jednak wskazuje, że El Shaarawy wkrótce zakończy azjatycką przygodę. Na sam transfer od dłuższego czasu naciska sam zawodnik.

Włoch obecnie reprezentuje barwy chińskiego Shanghai Shenhua, do którego przeniósł się latem 2019 roku. Chiński klub wyłożył na ten transfer 16 milionów euro, a El Shaarawy podpisał trzyletnią umowę. Bardzo szybko zaczęto jednak spekulować nad jego  powrotem do europejskiej piłki, a pobyt w Chinach nie spełniał oczekiwań samego zawodnika. W obecnej drużynie odnotował jak dotąd 19 występy, w których zdobył cztery bramki i trzy asysty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, skrzydłowy będzie mógł poprawiać swoje statystyki w zespole ze Stadio Olimpico. Dla Romy wystąpił łącznie 139 razy, zdobywając 40 bramek dokładając 25 asyst.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *