Pretendentki do tytułu zmierzą się z niżej notowanymi rywalkami. Do Konina przyjedzie drużyna z Piaseczna. Zagłębie natomiast czeka konfrontacja z KKP Bydgoszcz. Podopieczne Piotra Mazurkiewicza zagrają z Katowicami.

 

Zawodniczki Andrzeja Turkowskiego zmierzą się z KKP Bydgoszcz. Wicelider z Lubina tylko raz w tej rundzie zgubił punkty. ,,Miedziowe’’ zremisowały 3:3 w Koninie. Dwukrotnie wygrały 3:1, najpierw z Górnikiem Łęczna, a potem takim samym rezultatem pokonały Olimpie. Dwa razy zwyciężyły rywalki 4:0. Takim wynikiem zakończył się pierwszy wiosenny wyjazd do Gorzowa. W minionej kolejce tyle samo pokonały Mitecha. Bydgoszczanki w rundzie jesiennej nie zdobyły jeszcze gola. Straciły ich natomiast 12. Ostatni raz trafiły do bramki rywalek w październiku 2014 roku. Dwa mecze z ich udziałem zakończyły się bezbramkowymi remisami. Największej porażki doznały w Żywcu, gdzie przegrały 8:0. Komplet punktów zdobyły w 10 kolejce. Zwyciężyły wówczas w potyczce z Piasecznem.

 

Szczecinianki mają 2 oczka przewagi nad piłkarkami z Piaseczna. Podopieczne Natalii Niewolnej nie mają powodów do zadowolenia. W tym roku zdobyły jedynie jeden punkt. Zremisowały 1:1 z bydgoszczankami. Zaliczyły również fatalny wyjazd do Konina, gdzie zostały rozgromione 9:0. Tydzień temu nie miały dla nich litości zawodniczki z Piaseczna. Przedostatni zespół wygrał 3:1. Czarne po rozgromieniu Katowic złapały zadyszkę. Najpierw uległy Górnikowi w Łęcznej, a później bezbramkowo zremisowały ze Stilonem. Również bez goli obyło się w potyczkach z AZS-em Biała Podlaska i KKP Bydgoszcz. Jednak do tej chwili na wyjeździe przegrały ledwie trzy spotkania. Poza porażką w Łęcznej uległy Medykowi oraz Zagłębiu. Pierwszy mecz między obiema drużynami zakończył się rezultatem 1:1.

 

Sobota, 13.00 KKPK Medyk Konin – GOSiRKi Piaseczno

Sobota, 13.00 KGHM Zagłębie Lubin – KKP Bydgoszcz

Niedziela, 11.00 Olimpia Szczecin – Czarni Sosnowiec

Niedziela, 11.00 TS Mitech Żywiec – AZS Wrocław

Niedziela, 12.00 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – AZS PSW Biała Podlaska

Niedziela, 12.00 GKS Górnik Łęczna – 1. FC AZS AWF Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.