Ekstraklasa: Flavio Paixao bohaterem Śląska

W jednym z dzisiejszych spotkań 5 kolejki polskiej Ekstraklasy Górnik Łęczna przegrał przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław 2:3. Gospodarze po 18 minutach meczu prowadzili już 2:0 po golach Przemysława Pitry i Grzegorza Bonina, jednak Wrocławianie zdołali doprowadzić do remisu w przeciągu 11 minut za sprawą Picha i Bilińskiego. W dalszej części meczu obie drużyny miały okazje na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę, jednak wynik pozostawał remisowy. Udało się dopiero w ostatniej akcji meczu ekipie Śląska Wrocław. Wynik spotkania na 3:2 ustalił Flavio Paixao i Śląsk zdobył komplet punktów w Łęcznej prezentując swoim kibicom niesamowity comeback.

Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław (2:2) – 15.08.2015 (18:00)
Gol 16′ P.Pitry (1:0)
Gol 18′ G.Bonin (2:0)
Gol 21′ R.Pich (2:1)
Gol 29′ K.Biliński (2:2)
Gol 90+5′ F.Paixao (2:3)