http://www.uefa.com/

Fabio Parisi, pośrednik negocjacji pomiędzy Julianem Draxlerem, a zainteresowanymi klubami przyznał, że najbliższego lata młody pomocnik zmieni barwy klubowe. 

Grając jeszcze w barwach Schalke 04 Draxler był łakomym kąskiem dla największych klubów Europy. Największe zainteresowanie wykazywał Juventus, jednak ostatecznie młody pomocnik obrał nieco zaskakujący kierunek, bowiem pozostał w Bundeslidze i dołączył do Vfl Wolfsburga. Pomimo tego transferu nikt o nim nie zapomniał. W każdym kolejnym okienku pojawiają się zapytania w jego sprawie.

W lecie ponownie zgłosił się mistrz Włoch, a także PSG, które było gotowe wyłożyć aż 65 mln euro. Włodarze “Wilków” byli jednak nieugięci i odrzucali wszystkie oferty. Parisi jest jednak pewien, że w przyszłym roku transfer stanie się faktem.

Wolfsburg ma silnych właścicieli, ale muszę rozczarować kibiców – wielu zawodników chce stamtąd po prostu odejść. Już tego lata Draxler był blisko przejścia do PSG, które oferowało prawie 65 milionów euro. On na pewno odejdzie po sezonie. Chciałby przejść do Juventusu, byłby tam idealnym “trequartistą” dla Allegriego.

Powtórzę – Draxler odejdzie przyszłego lata, ale to czy Juventus jest wciąż zainteresowany, to inna sprawa.

“Bianconeri” wciąż mogą wydawać duże pieniądze, ich dochody są na poziomie największych klubów. Spory zarobek na Pogbie wpłynie na ich kondycję finansową w najbliższych latach, co umożliwi  Beppe Marotcie i Fabio Paraticiemu większe inwestycje.

Najbliższe lato w Turynie będzie zatem gorące, a po takich słowach możemy być niemal pewni, że “Stara Dama” dopnie transferu, który będzie jednym z największych transferów lata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.