Dominik Frelek piłkarzem Puszczy Niepołomice
Tuż przed zakończeniem letniego okienka transferowego barwy klubowe zmienił Dominik Frelek.
Piłkarz występujący w Podbeskidziu Bielsko-Biała związał się trzyletnim kontraktem z Puszczą Niepołomice. Środkowy pomocnik do popularnych "Górali" dołączył 19 sierpnia 2020 roku z Olimpii Grudziądz.
W barwach Podbeskidzia, Dominik Frelek zasmakował boisk w Ekstraklasie rozgrywając dziewięć spotkań na najwyższym poziomie. Po spadku Bielszczan do pierwszej ligi, wskoczył do podstawowego składu występując w 30 spotkaniach (sezon 2021/2022).
2 września Puszcza Niepołomice zmierzy się z Wisłą Kraków na stadionie przy ulicy Reymonta. W kadrze meczowej na to spotkania Frelek nie zostanie uwzględniony.
-

AktualnościUSA - Australia oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 20:04
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na mecz Turcja - Paragwaj | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 19:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Turcja - Paragwaj? Kto sędzią spotkania? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 17:16
-


AktualnościBrazylia - Haiti przewidywane jedenastki na spotkanie | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 16:41
-

AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55
-

AktualnościKto sędziuje spotkanie Brazylia - Haiti? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:47




































