dailymail.co.uk

Angel Di Maria zdecydował o pozostaniu w drużynie mistrzów Francji przynajmniej do końca kontraktu zawodnika. Jak sam mówi, jest szczęśliwy, że jest w tej drużynie.

Pogłoski o ewentualnym przejściu zawodnika do ligi chińskiej krążą po internecie od kilku tygodni. Argentyńczyk w rundzie jesiennej Ligue 1 grał zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców oraz trenera Unaia Emery’ego, słaba gra doprowadziła do licznych spekulacji co do przyszłości piłkarza.

Di Maria zdecydował się publicznie wypowiedzieć na tematy dotyczące jego kariery, powiedział m.in. że pragnie wygrania Ligi Mistrzów z trenerem Emerym: “Jestem tutaj bardzo szczęśliwy i pragnę w pełni wykorzystać 2 lata kontraktu jakie mi pozostały.”

“Każdy ma inny sposób myślenia, niektórzy mogą chcieć grać w Chinach z wiadomych względów, to ich wybór ale ja koncentruję się na grze w PSG i na spełnieniu celów, które sobie wyznaczyłem. Jest to m.in. wygranie Ligi Mistrzów.”

Angel musi się liczyć z osłabieniem pozycji, na początku miesiąca do klubu dołączył Julian Draxler, który mocnym uderzeniem wbił się do pierwszej jedenastki strzelając jedyną bramkę w pojedynku z Rennes, która dała zwycięstwo paryżanom.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.